Dodano dnia: 06.03.2014 o godz: 14:53 | Numer ID: 4198
Link nie działa/spam ?

Rysowanie na eventach

Sztuka nie całkiem serio to propozycja z jaka wychodzi to Państwa artysta Jacek Sławomir Mak-Makiewicz. Ten utalentowany człowiek, absolwent łódzkiej ASP pomoże uatrakcyjnić różnego rodzaju eventy poprzez na przykład rysowanie na imprezach firmowych. Artysta karykaturzysta w doskonały sposób rozświetli każdą twarz, wydobywając z niej tajemnice charakteru i osobowości ludzkiej. Jeśli karykatura to nie to, czego Państwo oczekują, to w ofercie znajduje się także malowanie portretów w klasycznym stylu.
Artysta plastyk poprzez rysowanie na eventach nabył cennego wieloletniego doświadczenia. Portfolio dostępne jest na stronie internetowej Maku Art.
Karykaturzysta w swojej ofercie oprócz rysowania na imprezach posiada jeszcze rysowanie, malowanie z fotografii, fotografię aktu, portretową i architektoniczną.
Jeżeli zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem dla kogoś bliskiego, karykatura może okazać się strzałem w dziesiątkę. To specyficzne krzywe zwierciadło cech człowieka może okazać się idealną pamiątką i świetnym upominkiem.
Warto zainwestować w sztukę i oryginalność. Dlatego zastanawiając się czy to nad organizacją eventu, imprezy firmowej, czy nad indywidualnym prezentem to właśnie karykatura, fotografia i portret jest tym, czego szukasz.
Z pełną ofertą artysty karykaturzysty można zapoznać się na stronie Maku Art. Można tam również zobaczyć znanych i lubianych ze świata kultury i polityki, którzy zachwycili się sztuką karykatury w wykonaniu Jacka Sławomira Mak-Makiewicza, co jest rekomendacją samą w sobie.

Szczegóły strony www.maku-art.pl:

Komentarze do strony: www.maku-art.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.maku-art.pl

Rysowanie na eventach
Rysowanie na eventach
Rysowanie na eventach
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

serwis (19), łódźŸ (21), psychoterapia (13), odzież (15), biuro rachunkowe (18), firmy (14), blog (18), zabawki (15), stomatolog (18), wycieczki (13), lodz (21), pozycjonowanie stron internetowych (12), uroda (33), rolety (17), motoryzacja (13), kosmetyki naturalne (13), meble (35), aranżacja wnętrz (14), Kosmetyki (18), wizytówki (14), hotele (15), ogłoszenia (15), medycyna (27), kredyt (15), katalog (15), sklep internetowy (15), dentysta (17), sklepy internetowe (15), noclegi (33), pożyczka (13), sklepy (13), organizacja imprez (14), apartamenty (12), medycyna estetyczna (14), zdrowie (48), śląsk (13), katalog stron (36), /ślub (17), blog motoryzacyjny (13), wesele (24)