Dodano dnia: 25.02.2016 o godz: 23:24 | Numer ID: 8201
Link nie działa/spam ?

Jazda defensywna

Sztuka kierowania samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji samochodu. Umiejętność bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, ma wpływ nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z korzystaniem z pojazdu mechanicznego, ale również na minimalizację ryzyka kolizji na polskich drogach. Już dziś każdy kierowca może zatroszczyć się o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, biorąć udział w oferowanych przez nasz ośrodek szkolenia szkoleniach jazdy bezpiecznej.
Szkolenie jazdy defensywnej udoskonala technikę jazdy samochodem i uczy jazdy ekonomicznej. Rezultatem przejścia wszystkich etapów kursu jest redukcja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w niezbędne podręczniki i kwalifikacje, które wpłyną na poprawę techniki jazdy pojazdem mechanicznym.
Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i kolizji na drogach. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas zajęć teoretycznych nasi instruktorzy omawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas prowadzenia samochodu.
W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nieprzewidzianą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i wygodnej pozycji na miejscu kierowcy, która oddziaływuje na powiększone pole widzenia podczas prowadzenia samochodu. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w zróżnicowanych warunkach drogowych i pogodowych. Ich styl jazdy zostanie zaanalizowana przez doświadczonego instruktora, który dokona korekty błędów i da wskazówki jak efektywniej wykorzystywać zdobyte na kursie umiejętności.
Nasza szkoła jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Dbamy o rozwój praktycznych zdolności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i profesjonalne kursy w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na przyjazną i profesjonalną obsługę, a także rodzinną atmosferę w trakcie szkoleń. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony www.safe-driving.pl:

Komentarze do strony: www.safe-driving.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.safe-driving.pl

Jazda defensywna
Jazda defensywna
Jazda defensywna
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

motoryzacja (13), organizacja imprez (14), sklepy (13), stomatolog (18), sklep internetowy (15), medycyna (27), serwis (19), pożyczka (13), apartamenty (12), Kosmetyki (18), wesele (24), blog motoryzacyjny (13), wycieczki (13), noclegi (33), rolety (18), kredyt (15), odzież (15), kosmetyki naturalne (13), sklepy internetowe (15), pozycjonowanie stron internetowych (12), wizytówki (14), śląsk (13), katalog stron (36), lodz (21), zdrowie (48), uroda (34), hotele (15), psychoterapia (13), meble (35), zabawki (15), /ślub (17), aranżacja wnętrz (14), ogłoszenia (15), medycyna estetyczna (14), dentysta (17), biuro rachunkowe (18), katalog (15), blog (18), firmy (14), łódźŸ (21)