Dodano dnia: 01.10.2018 o godz: 11:59 | Numer ID: 12989
Link nie działa/spam ?

Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety

Jesteśmy zespołem marzycieli ekologicznych. Nasza wspólna pasja by uczynić świat lepszym i bardziej etycznym sprawiła, że stworzyliśmy nasz sklep biosna. pl, który jest takim miejscem gdzie spełniamy swoje marzenia i oczekiwania naszych klientów chcących powrócić do natury.
W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo ekologiczne kosmetyki, suplementy diety oraz środki czystości.

Dążymy do tego, aby pomóc Ci pozbyć się torby kosmetycznej z toksynami, okrucieństwem i zanieczyszczeniami. Naszym celem jest dostarczanie lepszych, czystszych produktów, by prowadzić bardziej świadomy styl życia i tworzyć znaczące zmiany ku poprawie naszego zdrowia.

Zaufanie jest wszystkim. Jesteśmy transparentni we wszystkim, co robimy i postępujemy zawsze uczciwie wobec naszych klientów. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów jest głównym wyznacznikiem naszych działań.

Naszym celem jest dostarczenie najlepszych, czystych produktów, które możemy znaleźć, dla naszych klientów i dla naszej planety. Dążymy do perfekcji, ale wiemy, że zawsze jest miejsce na poprawę. Chcemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się każdym zakupem wiedząc, że są dostosowani do firmy, która naprawdę się nimi zajmuje.

Tak jesteśmy firmą o ekologicznym zacięciu, ale lubimy myśleć, że robimy to trochę inaczej. Wierzymy, że każde działanie się liczy, a każdy zakup ma znaczenie, więc sprzedajemy produkty, w które naprawdę wierzymy. Praktycznie 99, 9% produktów, które sprzedajemy jest wolnych od wszelkich chemicznych dodatków. Przy wprowadzaniu nowych bardzo szczegółowo sprawdzamy ich skład.

Mamy nadzieję, że każdy kto robi zakupy w naszym sklepie biosna. pl poczujesz się tak ceniony, szanowany i doceniany jak naprawdę jesteś. Stanowimy zdecydowane stanowisko by robić to, co słuszne i wierzymy, że oferując ludziom zdrowe, etyczne i zrównoważone wybory, możemy uczynić nasz świat lepszym miejscem.

A to są nasze kryteria produktowe:
- wolne od zanieczyszczeń
- opakowania często pochodzą z recylkingu
- oszczędność zasobów: wiele można wyprodukować z surowców odnawialnych lub oszczędzać energię, a czasami również wykorzystywać alternatywne źródła energii.
- producenci kosmetyków oraz suplementów diety gwarantują pracownikom godziwe wynagrodzenie i warunki pracy socjalnej przy produkcji.
- produkty wykonane są z naturalnych surowców, które mogą być usuwane za pomocą środków biologicznych.
- część wpływów przekazywanych jest na projekty godnych zaufania organizacji.

Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na wizytę w naszym sklepie ekologicznym. Mamy nadzieję, że lubisz z nami robić zakupy.


Z całą naszą miłością,
Zespól Biosna

Szczegóły strony https://biosna.pl:

Komentarze do strony: https://biosna.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę https://biosna.pl

Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety
Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety
Ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

biuro rachunkowe (18), firmy (14), wesele (24), uroda (34), kredyt (15), łódźŸ (21), medycyna (27), katalog (15), zabawki (15), serwis (21), sklepy (13), stomatolog (18), wizytówki (14), wycieczki (13), motoryzacja (13), sklep internetowy (15), apartamenty (12), rolety (18), pożyczka (13), sklepy internetowe (15), organizacja imprez (14), medycyna estetyczna (14), blog (20), śląsk (13), ogłoszenia (15), noclegi (33), hotele (15), dentysta (17), meble (35), Kosmetyki (18), blog motoryzacyjny (13), odzież (15), /ślub (17), zdrowie (49), lodz (21), aranżacja wnętrz (14), ulotki (13), katalog stron (36), kosmetyki naturalne (13), psychoterapia (13)