Dodano dnia: 12.09.2013 o godz: 15:19 | Numer ID: 3708
Link nie działa/spam ?

Cognity Szkolenia

Na szkolenie Excel decydują się przedstawiciele różnych branż- od logistyków przez handlowców do branży budowlanej. Program ten, dostępny w najpopularniejszym pakiecie Office, jest najczęściej używanym w polskich firmach. Umiejętność jego sprawnej obsługi umożliwia nam tworzenie baz danych oraz dokonywanie obliczeń od tych podstawowych do bardzo skomplikowanych. Szkolenie Excel nieraz stanowi niezbędny etap w trakcie pracy w różnego rodzaju urzędach. W zależności od potrzeb uczestnicy decydują się na Szkolenie Excel na różnych poziomach zaawansowania. Ze względu na wielkie możliwości tego programu bardzo ważne jest odpowiednie dobranie tematu szkolenia do swoich umiejętności i potrzeb. Oprócz zajęć takich jak Kurs Excel Podstawowy, Szkolenie Excel Średniozaawansowany, Szkolenie Excel Zaawansowany, proponujemy takie kursy komputerowe jak Szkolenie Excel dla Finansistów i Księgowych, Szkolenie Excel w Analizach Danych, Szkolenie Excel w Analizach Sprzedaży.
Szkolenie, umożliwia dokonywanie bardzo złożonych obliczeń i stanowi wyższy poziom umiejętności dotyczących obsługi Excela, które dają możliwości między innymi kodowania algorytmów.
Program Access jest niedocenianym elementem pakietu Office. Mało kto orientuje się, że Access umożliwia tworzenie najbardziej rozbudowanych baz danych. Program, który proponuje Kurs Access podstawowy porusza m. in. takie zagadnienia, związane z obsługą Accessa, jak kreator i szablony tabeli, operacje na rekordach i polach, operacje na danych, tworzenie formularzy, używanie obiektów kontrolnych, kreator kwerend, rodzaje i budowanie kwerend, tworzenie raportów, operacje matematyczne w raportach.
W trakcie szkolenia Access Zaawansowany uczestnicy dokładniej poznają zagadnienia związane z tworzeniem i edycją bardziej bardziej złożonych tabeli. Nauczą się używać skomplikowanych opcji kwerend włącznie z Kwerendami z wykorzystaniem języka SQL. Dowiedzą się także jak przygotowywać bazy danych dla zewnętrznych użytkowników. Poznają też zaawansowane opcje raportów i formularzy.

Szczegóły strony www.cognity.pl:

Komentarze do strony: www.cognity.pl

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę www.cognity.pl

Cognity Szkolenia
Cognity Szkolenia
Cognity Szkolenia
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

kredyt (15), dentysta (17), łódźŸ (21), Kosmetyki (18), stomatolog (18), blog (20), ulotki (13), sklepy internetowe (15), kosmetyki naturalne (13), medycyna (27), organizacja imprez (14), serwis (21), meble (35), motoryzacja (13), apartamenty (12), rolety (18), hotele (15), katalog stron (36), ogłoszenia (15), wizytówki (14), zabawki (15), śląsk (13), firmy (14), katalog (15), blog motoryzacyjny (13), /ślub (17), odzież (15), medycyna estetyczna (14), aranżacja wnętrz (14), pożyczka (13), sklep internetowy (15), lodz (21), zdrowie (49), wycieczki (13), wesele (24), noclegi (33), biuro rachunkowe (18), uroda (34), psychoterapia (13), sklepy (13)